5 راه برای بهره مندی بیشتر از Android 11


ستون Tech Tip هفته گذشته برخی نکات iOS 14 را برای کاربران آیفون گردآوری کرده است و بسیاری از تلفن های Google 11 با Google دارای کنترل های مشابه هستند – مانند امکان شخصی سازی جعبه تنظیمات سریع یا تغییر صدای مصنوعی دستیار. و همین که در اندروید 11 گیر کردید ، بسیاری از ویژگی های مفید دیگر را پیدا خواهید کرد.

اینجا تنها تعداد کمی از آنها هستند. این نکات باید در مورد آخرین مدل های Google Pixel کار کنند ، اما به خاطر داشته باشید که سایر تولیدکنندگان تلفن اغلب از نسخه های اصلاح شده اندروید خود استفاده می کنند ، بنابراین گزینه ها و منوها ممکن است متفاوت باشد.

اگر دستیار Google را به عنوان دستیار مجازی خود انتخاب کرده اید و از نسخه فعلی برنامه Phone Google برای تماس های خود استفاده می کنید ، می توانید آنها را با ویژگی Hold for Me ترکیب کنید تا یکی از کارهای خسته کننده امروز را انجام دهد: انتظار برای مشتری – نماینده نماینده خدمات. (همچنین حداقل به Pixel 3 یا تلفن سازگار دیگر نیز نیاز دارید.)

برای فعال کردن Hold for Me ، برنامه Phone را باز کنید و با سه نقطه روی منوی بیشتر ضربه بزنید تا به تنظیمات بروید. Hold for Me را انتخاب کنید و سپس روی دکمه ضربه بزنید تا عملکرد روشن شود.

وقتی شماره تلفنی را می گیرید و آن را نگه می دارید ، روی دکمه روی صفحه ضربه بزنید تا Hold for Me فعال شود. دستیار Google گوش دادن به شخص را به عهده می گیرد و اعلان “قطع نکن” را نشان می دهد. وقتی نماینده خدمات مشتری تماس را می پذیرد ، دستیار Google پیام صفحه را به “کسی منتظر است با شما صحبت کند” تغییر می دهد و دکمه “بازگشت به تماس” را برجسته می کند. تلفن صدا و متن مکالمه را ضبط می کند ، و می توانید داده ها را با Google به اشتراک بگذارید تا ویژگی بهبود یابد.

قرض گرفتن تلفن شخصی خطرات خود را دارد – مخصوصاً اگر آن را از طریق قرض بگیرید جوان شخصی که می خواهد فیلم تماشا کند اما همچنین می تواند از طریق ایمیل و لیست مخاطب شما گشت و گذار کند. برای حفظ آرامش خاطر – و همچنین ایمن نگه داشتن پرونده های شخصی – می توانید از تنظیمات طولانی مدت اندروید “چند کاربر” استفاده کنید. با استفاده از آن می توانید یک حساب کاربری مهمان یا یک حساب کاربری جداگانه در تلفن خود راه اندازی کنید.

اعتبار …گوگل

برنامه تنظیمات را باز کنید ، سیستم و سپس Advanced و Multiple Users را انتخاب کنید. برای ایجاد حساب جدید یا استفاده از حساب مهمان ، روی دکمه روشن و سپس افزودن کاربر ضربه بزنید. می توانید حساب ها را در اینجا تغییر دهید یا با کشیدن انگشت به پایین از بالای صفحه با دو انگشت ، جعبه تنظیمات سریع را باز کرده و روی نماد کاربر ضربه بزنید.

عکسهای صفحه برای ارائه ها ، نمایش ها و عیب یابی مفید هستند. پس از سالها کار برنامه های شخص ثالث در وظیفه خود ، اکنون اندروید 11 شامل یک برنامه Screen Recorder است.

اعتبار …گوگل

برای استفاده از آن ، با دو انگشت از بالای صفحه به پایین بکشید تا جعبه تنظیمات سریع باز شود و سپس به صفحه تنظیمات دوم بروید. روی نماد ذخیره صفحه ضربه بزنید ، صدا را روشن کنید و کنترلها را روی صفحه ضربه بزنید (در صورت لزوم) ، و روی شروع ضربه بزنید. برای متوقف کردن ضبط ، از بالای صفحه به پایین بکشید و روی نوار اعلان قرمز ضربه بزنید. ضبط شده در کتابخانه فیلم ذخیره می شود.

پانل تنظیمات سریع مفید است ، اما اندروید 11 مکان دیگری را برای ذخیره کنترلهای متداول اضافه می کند: دکمه روشن بودن تلفن را فشار دهید و نگه دارید تا منوی پاور نشان داده شود. در اینجا میانبرهایی برای خاموش کردن یا راه اندازی مجدد تلفن خود ، استفاده از Google Pay برای خرید موارد و مدیریت دستگاه های هوشمند خانگی دارید. برنامه ای مانند Power Menu Controls یا Tasker را نصب کنید و می توانید سایر کنترل های سیستم را به صفحه اضافه کنید.

اعتبار …کنترلهای Google / Power Menu

استفاده دیگر از دکمه پاور؟ سریع روی آن دوبار کلیک کنید تا برای آن کلیک سریع به برنامه Camera بروید.

توسعه دهندگان نرم افزار سابقه شکستن کد به اصطلاح تخم مرغ های عید پاک را دارند و اندروید مدت هاست که این سنت را حفظ کرده است. Android 11 جایزه قبلی را احیا می کند: یک بازی مخفی که گربه های دیجیتال را برای راه رفتن در اطراف تلفن شما تنظیم می کند. برای پخش آن ، به برگه About Phone در تنظیمات بروید و چندین بار روی “نسخه Android” ضربه بزنید. هنگامی که یک دیسک صدا ظاهر می شود ، آن را سه بار بچرخانید تا “11” را ببینید و یک شکلک گربه روی صفحه ظاهر شود.

سپس دکمه روشن / خاموش را نگه دارید تا به منوی پاور بروید. برای انتخاب Add Controls ، منوی Three Points More را لمس کنید. در پایین صفحه “مشاهده سایر برنامه ها” را انتخاب کنید ، “Cat Controls” را انتخاب کنید و مخزن آب ، ظرف غذا و اسباب بازی گربه را به فهرست قدرت خود اضافه کنید. روی این کنترل ها ضربه بزنید و گربه های دیجیتالی در اعلان ها یا حباب های شناور ظاهر می شوند ، آماده نامگذاری و ذخیره روی صفحه بچه گربه شما هستند. این یک بازی پیچیده نیست ، اما راهی است که می توانید وقت خود را صرف کنید تا نسخه نهایی اندروید 12 امسال وارد شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *