وقتی صحبت از مالیات می شود ، پیگیری می تواند چیز خوبی باشد


این مقاله بخشی از سری جدید ما است ، جریان ها، که به بررسی چگونگی پیشرفت سریع فناوری در تغییر شکل زندگی ما می پردازد.

دو ماه پیش ، جف شاو ، مدیر سهام خصوصی ، از سانفرانسیسکو ، جایی که نزدیک به 20 سال در آن زندگی می کرد ، به سامرلین ، حومه لاس وگاس نقل مکان کرد. در طی همه گیری خانگی ، او متوجه می شود که دیگر نیازی به حضور در شهری نیست که ملک گران است ، مالیات زیاد است و کیفیت زندگی او از زمانی که با یک کودک ازدواج کرده تغییر کرده است.

و با واکسیناسیون های موجود و از سرگیری سفرهای تجاری ، او می تواند در هر جایی که دوست دارد زندگی کند ، تا زمانی که بتواند برای کار سوار هواپیما شود.

آقای شو که متولد و بزرگ شده در این ایالت بود و به دانشگاه کالیفرنیا ، برکلی رفت ، گفت: “من کالیفرنیا را دوست دارم ، اما با گذشت زمان هزینه های زندگی بسیار بالا می رود.” “من در کالیفرنیا بزرگ شدم.”

انتقال از یک شهر به فضای بیشتر در حومه شهر یک هدف کاملاً معمول است. این اغلب برای آمریکایی های دارای فرزند خردسال که به دلیل داشتن زندگی شبانه خود برای مدارس آراسته ارزش قائل هستند ، یک نقطه رسیدن است.

اما با توجه به ایالتی که آقای شو ترک کرده و جبران خسارت زیاد برای کارش ، او نگران بود که رفتنش به راحتی پیش نرود. وی به عنوان مدیرعامل یک شرکت سهامی خاص ، دقیقاً از نوع شخصی با درآمد بالا است که کالیفرنیا نمی خواهد از دست بدهد. هنگامی که افراد گروه مالیاتی وی را ترک می کنند ، دولت احتمالاً آنها را مورد بازرسی قرار می دهد تا اطمینان حاصل کند که آنها واقعاً آنجا را ترک کرده اند.

با نزدیک شدن به ضرب الاجل مالیاتی 17 ماه مه ، افرادی که به کشور دیگری نقل مکان کرده اند یا از راه دور کار می کنند ، باید به ویژه در مورد اسناد مالیاتی خود هوشیار باشند. برای آقای Sheu ، این شامل برنامه ای در تلفن هوشمند وی است که از خدمات موقعیت مکانی برای ردیابی تمام وقت او استفاده می کند. آنچه را که در خلوت خود قربانی کرد ، در صلح برنده شد ، زیرا دانست که اگر مقامات مالیاتی کالیفرنیا به دنبال او بیایند ، می تواند دقیقاً نشان دهد که چه زمانی و در کجای یک ایالت خاص است.

ایالت های کسل کننده مالیات از دیدن مودیان بزرگ مالیات خوشحال نیستند. لزوم مراقبت دقیق از مکانی که در آن هستید را به شما معرفی کنید.

آقای Sheu از آتلانتا که از 36 ساعت گذشته در تمپا ، فلوریدا و فیلادلفیا بوده است و می گوید: “به عنوان بخشی از حرکت ، لیستی از کارهایی که شما باید انجام دهید وجود دارد ، مانند تغییر در ثبت نام رای دهندگان.” کار کنید.) – سپس ردیابی روزهای شما وجود دارد. شما می توانید از اکسل استفاده کنید ، اما اگر سوالی از اداره مالیات دریافت کنم ، این فقط در اکسل است. آنها می توانند استدلال کنند که من چیزی با انگشتان ضخیم هستم. اما هیچ وقت از تلفنم جدا نمی شوم. احساس می کنم راهی کاملاً غیرقابل انکار است که می تواند از مکانی که دارم یاد بگیرم. “

برنامه های مالیاتی مانند TaxBird – که آقای Sheu از آنها استفاده می کند – و TaxDay و Monaeo سالها پیش با اهداف مختلفی ایجاد شده اند: برای کمک به بازنشستگان ثروتمند هنگام بازگشت به خانه دوم خود در کشوری با مالیات بالا ، از پرداخت مالیات جلوگیری کنند. اما همانطور که همه گیرها مردم را به خانه می فرستد و آنها را از دفتر آزاد می کند ، این برنامه ها برای حرفه ای هایی که می خواهند در هر کجا که می خواهند زندگی کنند کار می کنند.

این برنامه ها بر روی یک مدل اشتراک کار می کنند و قیمت های کمی دارند. به عنوان مثال ، TaxBird هزینه ای معادل 34.99 دلار در سال دارد. TaxDay پس از یک دوره آزمایشی 90 روزه رایگان ، ماهیانه 9.99 دلار از مصرف کنندگان دریافت می کند. Monaeo بیشتر افراد پردرآمد را هدف قرار می دهد و گزینه های بیشتری را برای خدمات خود ارائه می دهد ، 99 دلار در ماه یا 999 دلار در سال.

جاناتان مارینر ، بنیانگذار و رئیس TaxDay ، که خود وقتی در بیس بال لیگ برتر در نیویورک کار می کرد اما در فلوریدا زندگی می کرد ، تحت بازرسی قرار گرفت ، گفت: “ما در سال گذشته شاهد افزایش چهار برابری در برنامه بدون تبلیغات خود بوده ایم.” “وقتی مردم نگران حریم خصوصی هستند ، من می گویم شما احتمالاً دوازده برنامه در تلفن خود دارید که شما را ردیابی می کنند و شما حتی آن را نمی دانید.”

افرادی که از برنامه ها استفاده می کنند می فهمند که مکان آنها ردیابی می شود و برنامه ها در بیانیه های حریم خصوصی خود تأیید می کنند که چه داده ای استفاده می شود و چه استفاده نمی شود. مونائو نحوه فهرست بندی داده ها را توصیف می کند – شهر ، کشور و کشور ، اما بدون مکان های مشخص. همچنین پیشاپیش گفته شده است که هیچ داده ای را به اشتراک نمی گذارد. (هر سه برنامه در این مورد هوشیار هستند.)

اگرچه هر برنامه مالیاتی از دقت و عملکرد مختلفی برای بارگذاری اسناد پشتیبان برخوردار است ، اما همه آنها نیاز اصلی اثبات موقعیت مکانی شما را به سازمان مالیاتی برآورده می کنند. وقت آن است که زمان ثبت مالیات فرا برسد ، کاربران گزارش هایی را با جزئیات مکانی که با درجات مختلفی از آنها کار کرده اند ، از یک شمارش روز ساده تا اطلاعات دقیق تر مکان ، بارگیری می کنند.

چستر اسپات ، استاد امور مالی در دانشکده بازرگانی تپر در دانشگاه کارنگی ملون ، گفت: “در طول سال گذشته ، این مسئله به یک موضوع بحث برانگیز بین کشورها تبدیل شده است.” “س isال این است که شغل در یک کشور دیگر در دنیای مجازی به چه معناست؟” در دنیای مطب فیزیکی کار آسانی بود. “

با صدها میلیون دلار در معرض خطر ، کشورهای نیازمند به درآمد نمی توانند پول را بدون درگیری از بین ببرند. داستین گریزلی ، یک شریک مالیاتی در MGO ، یک شرکت حسابداری ، گفت: “این می تواند به همان اندازه گیج کننده باشد که شما تصور کنید.” “ایالات متحده خواهد گفت ،” هی ، شما فقط از Covid استفاده می کنید تا به شما توانایی کار از راه دور را بدهد. “

یک چیز واضح است: همه گیری در واقع این نوع بحث مالیاتی را در مورد درآمد با درآمد متوسط ​​که مایل به زندگی در جای دیگری هستند گسترش داده است. در قلب این بحث یک عدد جادویی وجود دارد: 183 روز – نیم سال به علاوه یک روز – که زمانی است که اکثر کشورها برای تعیین اینکه شخصی برای اهداف مالیاتی در جایی دیگر بوده استفاده می کنند. (استثنائاتی نیز وجود دارد: اوهایو ساکنان را ملزم می کند که فقط پنج ماه در خارج از ایالت زندگی کنند.)

با این حال ، اقامت چیزی است که شما باید اعلام کنید. این چیزی نیست که بتوانید هنگام مسافرت پیدا کنید. برای بسیاری از کارگران ، مشکل جایی خواهد بود که کارفرما به آنها می گوید دفتر آنها است.

دیوید آر کوهن ، وکیلی که در پرونده های قضایی پیچیده فعالیت می کند ، برای دهه ها از خانه خود در اوهایو سفر کرده است. در هنگام شیوع همه گیر ، او به همراه همسرش مکانی را در ناپل ، فلوریدا اجاره کرد و فهمید که هیچ دلیلی برای بازگشت به کلیولند در زمستان ندارد. پس از اجاره ، چند ماه پیش خانه ای در ناپل خریداری کرد.

آقای کوهن ، که از TaxBird استفاده می کند ، گفت: “کوید ثابت کرده است که هر کسی می تواند از راه دور کار کند.” در این مرحله بود که من به فکر زندگی در اینجا افتادم.

پاداش او فراتر از زمان است: او فکر می کند که بیشتر پرونده هایش شامل چندین حوزه قضایی است ، بنابراین یا مسافرت می کند یا خارج از خانه اش کار می کند.

این نوع تغییر برخی کشورها را نگران می کند. در حال حاضر بین نیوهمشایر و ماساچوست اختلاف مالیاتی وجود دارد که می تواند در دیوان عالی کشور مطرح شود. س mainال اصلی: افرادی که اجازه ورود به دفتری در کشور دیگری را ندارند کجا کار می کنند برای اهداف مالیاتی؟

هنگامی که بیماری همه گیر آغاز شد ، ماساچوست دستورالعمل هایی را صادر کرد که می گوید اگر شما به طور معمول در یک اداره در آن ایالت کار می کنید ، مجبورید به پرداخت مالیات بر درآمد در آنجا ادامه دهید ، حتی اگر از خانه کار کنید. نیوهمپشایر با طرح یک دادخواست این موضوع را به چالش کشید.

اریک بروننکانت ، رئیس مالیات در Betterment ، برنامه مشاوره مالی ، گفت: “یک استدلال قوی وجود دارد که همه گیرها باید همه چیز را تغییر دهند.” “اما یکی از مواردی که من نگران آن هستم این است که اگر دادگاه عالی از ماساچوست سقوط کند ، سایر ایالت ها می گویند دیوان عالی کشور تصویب کرده است. این امر مالیات کارگران از راه دور را پیچیده تر خواهد کرد. “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *