یک کتاب ساده دیجیتالی ایجاد کنید


ایجاد یک کتاب ساده تقریباً شبیه علامت گذاری خطوط مورد علاقه خود در یک رمان با ویژگی های برجسته Amazon Kindle است – علاوه بر فروشگاه یک مرحله ای شخصی شما ، همچنین می تواند شامل شعر ، گفتگو با فیلم ، شعر ، دستور العمل ، متن از پادکست ها و انواع بیت های الهام بخشی که در خواندن و گوش دادن پیدا می کنید. کتاب معمول مفهوم جدیدی نیست: کپی کردن خطوط مورد علاقه کارهای خارجی در دفترچه یادداشت خود ، یک تمرین استاندارد در اروپای رنسانس بود و این ایده را می توان از زمان روم جستجو کرد.

اما در اینجا ، در دنیای اتصال دیجیتال امروز ، لازم نیست همه چیز را در یک مکان فیزیکی نگه دارید. با استفاده از برنامه مناسب ، می توانید از تلفن هوشمند ، رایانه لوحی یا رایانه خود برای جمع آوری و همگام سازی محتوای جدید مجموعه خود استفاده کنید – و بعداً از ویژگی جستجو برای یافتن سوابق خاص استفاده کنید. در اینجا نحوه شروع ساخت یک کتاب ساده دیجیتال وجود دارد – یا اینکه چگونه می توان این دفترچه یادداشت شده را با افکار و نقل قول هایی که در تمام مدت نگه داشته اید ، تغییر داد.

اگر قبلاً هرگز کتاب عادی نساخته اید ، ابتدا بیاموزید که دیگران چگونه از آن استفاده کرده اند. کتابخانه های دانشگاهی ، در کنار موزه ها ، محل زندگی بسیاری از کتابهای معمولی است و می توانید آنها را بدون ترک کاناپه مشاهده کنید. کتاب معمول جان میلتون در وب سایت کتابخانه بریتانیا است و دفترهای شخصی نویسندگان و اندیشمندان دیگر با جستجوی وب به راحتی ظاهر می شوند.

اعتبار …بایگانی اینترنتی

کتابخانه دانشگاه ییل صفحات کتاب های جامعه تاریخی موجود در آن را اسکن می کند و کتابخانه هاروارد چندین مجموعه در مجموعه آنلاین خود دارد و همچنین تصاویری از نسخه راهنمای قرن هفدهم جان لاک برای ایجاد کتاب های معمولی است که در ابتدا منتشر شده است. به زبان فرانسه . و صدها کتاب معمولی دیجیتالی در آرشیو اینترنت برای مشاهده یا وام گرفتن وجود دارد ، از جمله یک کتاب توسط سر آلک گینس.

برای سادگی ، جمع آوری مطالب ساده خود در یک سند پردازش کلمه که بصورت آنلاین ذخیره شده است ، یک گزینه است. اگر به نظر شما این روش دست و پا گیر است ، برنامه یادداشت برداری همراه با تلفن خود را در نظر بگیرید – Apple Notes یا Google Keep. فقط در صورت تمایل ، نقل قول ها و سایر متن های متن را وارد کنید. برای رد کردن از تایپ یا جایگذاری ، Google Keep می تواند متن را از تصاویر موجود در صفحات کتاب اسکن و رونویسی کند و دستیار صوتی Apple Siri یا دستیار Google می توانند یادداشت ایجاد کرده و حکم کنند.

اعتبار …نیویورک تایمز

همچنین می توانید از طریق مرورگر وب رایانه خود از برنامه یادداشت های خود استفاده کنید ، جایی که اغلب برش و چسباندن موارد و اعمال قالب بندی متن آسان تر است. تغییرات شما در همه دستگاه ها به روز می شود ، به شرطی که به سیستم Apple ID یا حساب Google در همه جا وارد شده باشید.

اگر ترجیح می دهید برنامه یادداشت ها را برای استفاده روزمره در تلفن خود نگه دارید ، برنامه های تخصصی بسیاری برای نوت بوک ها و مجلات وجود دارد. برخی از برنامه ها دارای ویژگی هایی مانند برچسب گذاری کلمات کلیدی هستند تا به شما کمک کنند کتاب منظم خود را بر اساس موضوع یا موضوع تنظیم کنید. اکثر برنامه ها نسخه رایگان اولیه را ارائه می دهند ، اما برای ویژگی های خاص به هزینه نیاز دارند. به عنوان مثال ، برنامه Bear برای دستگاه های iOS و Mac برای همگام سازی بین دستگاه ها به اشتراک 15 ساله نیاز دارد.

افراد متمرکز بر جزئیات می توانند از Notion ، یک برنامه نوشتاری و سازماندهی گسترده که شامل الگوهای صفحه و یک ابزار برش برای ذخیره بخشهایی از صفحات وب در یادداشت است ، قدردانی کنند. Evernote ، یک بازیکن قدیمی در گروه تلفن های همراه ، دارای الگوها و ویژگی Web Clipper مخصوص به خود و همچنین یک برنامه Apple Watch است.

Day One ، برنامه محبوب مجله سخت افزار شخصی مبتنی بر iOS ، دارای نسخه های Apple Watch و desktop است. Daybook ، یک برنامه مجله دیگر ، با Android ، iOS و مرورگرهای وب قابل اجرا است – و با Alexa ، Bixby و Google Assistant کار می کند ، بنابراین می توانید ضبط صدا ایجاد کنید یا آنها را با صدای بلند بخوانید.

اعتبار …خرس

اما اگر فقط به ابزار حواس پرتی و حواس پرتی برای ورود متن در کتاب الکترونیکی خود نیاز دارید ، Simplenote وجود دارد. و رایگان است

اگر شخصی باشید که سالها یک کتاب فیزیکی ساده را نگه داشته اید ، اما می خواهید بدون بازنویسی همه چیز ، همه چیز را دیجیتالی کنید ، چه می کنید؟ یک روش: از هر صفحه عکس بگیرید و تصویر را به برنامه یادداشت های خود وارد کنید ، که همچنین باعث حفظ ظاهر یادداشت های اصلی خراشیده شده توسط شما می شود.

در مورد خوانندگان Kindle که سالهاست در کتابهای الکترونیکی خود قسمت هایی را علامت گذاری می کنند: شما می توانید همه موارد برجسته خود را در https://read.amazon.com/notebook مشاهده کرده و تصمیم بگیرید که کدام خط را می خواهید به کتاب عادی خود اضافه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *