چگونه یک تمرین به سبک Peloton را بدون کثیف شدن انجام دهیم


لیزا ویتنی ، متخصص تغذیه در رینو ، نوادا ، حدود دو سال پیش با یک معامله مادام العمر مواجه شد. یک استودیوی تناسب اندام از کار خارج شد و تجهیزات خود را فروخت. او دوچرخه ورزش داخل سالن را با قیمت 100 دلار وارد کرد

خانم ویتنی به زودی برخی موارد اضافی را به دوچرخه اضافه کرد. او iPad را در راس خود قرار داد. وی سپس کلاسهای دوچرخه سواری آنلاین را که از یوتیوب و برنامه Peloton ، سازنده دستگاههای ورزشی متصل به اینترنت ارائه می شود و کلاسهای آمادگی جسمانی را ارائه می دهند ، تجربه کرد.

خانم ویتنی تمایلی به استفاده از یکی از دوچرخه های ورزشی لوکس با بیش از 1900 دلار Peloton نداشت که شامل یک تبلت برای کلاس های جریان و حسگرهایی است که سرعت و ضربان قلب شما را ردیابی می کنند. بنابراین او دوچرخه خود را بیشتر اصلاح کرد تا با خرید سنسورها و کفش های دوچرخه سواری داخل سالن به یک Peloton که خودتان می توانید کار کنید ، تبدیل شود.

کل: حدود 300 دلار ، به علاوه اشتراک ماهانه برنامه Peloton با قیمت 13 دلار. ارزان نیست ، اما تخفیف قابل توجهی در مورد آنچه ممکن است پرداخت کرده است.

خانم ویتنی 42 ساله گفت: “من از وضعیتم خوشحالم.” “من واقعاً فکر نمی کنم که ارتقا کار زیادی داشته باشد.”

بیماری همه گیر که بسیاری از سالن های ورزشی را مجبور به تعطیلی کرده است ، مردم را مجبور به خوردن وسایل لوکس مانند موتور سیکلت و مسیرهای پیاده روی Peloton کرده تا بتوانند در خانه آموزش دهند. اپل با بهره گیری از این روند ، سال گذشته اپل فیتنس پلاس (Apple Fitness Plus) را راه اندازی کرد ، یک برنامه تناسب اندام آموزشی که به طور انحصاری برای افرادی که اپل واچ دارند و نیاز به کار با آیفون دارد ، ارائه می شود.

اما همه اینها می تواند گران باشد. حداقل قیمت Apple Watch و iPhone 600 دلار است و قیمت Apple Fitness Plus 10 دلار در ماه است. سپس ، برای پخش کلاسها در تلویزیون با صفحه نمایش بزرگ به جای تلفن در حین آموزش ، به یک دستگاه پخش جریانی مانند Apple TV نیاز دارید که حدود 150 دلار هزینه دارد. تجربه کامل با Peloton حتی گران تر است.

با اقتصاد جالب ، بسیاری از ما سعی در کاهش هزینه ها با حفظ سلامتی داریم. بنابراین من چگونگی به حداقل رساندن هزینه انجام آموزشهای ویدئویی در خانه را آزمایش کردم ، با استادان صحبت کردم و جوانب مثبت و منفی را ارزیابی کردم.

این چیزی است که من یاد گرفتم.

برای شروع آزمایش من با یک تمرین ارزان در خانه ، اولین سوالی که من با آن روبرو شدم این بود که آیا باید در یک برنامه تناسب اندام مشترک شوم یا کلاسهای پخش بصورت رایگان را در YouTube انجام دهم؟ هر دو به طور عمده فیلم هایی از مربیانی را ارائه می دهند که شما را در تمرینات راهنمایی می کنند.

بنابراین من یک حصیر یوگا 8 دلاری و یک جفت دمبل قابل تنظیم به قیمت 70 دلار خریداری کردم و تلویزیون خود را که شامل برنامه YouTube است روشن کردم. سپس من در سه کانال معروف YouTube که دارای محتوای ورزش رایگان در خانه هستند مشترک شدم: Yoga With Adriene، Fitness Blender و Holly Dolke.

یک نقطه ضعف فوری ، محتوای تقریباً زیاد بود – اغلب صدها ویدیوی YouTube – انتخاب یک تمرین را دشوار می کند. حتی وقتی سرانجام ویدئویی را انتخاب کردم ، یاد گرفتم که باید برای برخی مسائل با کیفیت آماده شوم.

به عنوان مثال ، در یوگا با کانال Adrienne ، من ویدئو “یوگا را برای زمانی که در درون خود احساس مرگ می کنید” انتخاب کردم که برای زمانه هایی که در آن زندگی می کنیم مناسب است. ویدئو خوب به نظر می رسید ، اما در بعضی مواقع صدای استاد خفه می شد.

مشکلات تولید بیشتر در کانال Holly Dolke دیده می شود ، که مجموعه ای از تمرینات شدید است که می توانید بدون تجهیزات انجام دهید. هنگامی که فیلم Muffin Top Melter را امتحان کردم ، یک مربی در پس زمینه نشان داد که چگونه می توان نسخه دشوارتری برای هر تمرین ایجاد کرد ، اما مربی دیگر ، در پیش زمینه ، مرتباً آن را مسدود می کرد.

بعد تبلیغات بود. همانطور که من داشتم وزنه برداری می کردم در حالی که یک تمرین 10 دقیقه ای را برای سوزاندن چربی از Fitness Blender دنبال می کردم ، YouTube ویدیو را قطع کرد و تبلیغ صابون Dawn را اجرا کرد. این باعث شد که در حالی که منتظر بودم تبلیغ پایان یابد ، یک دمبل بالای سرم نگه داشته ام.

به غیر از این مشکلات ، من موفق شدم تمام تمرینات نشان داده شده توسط این YouTubes را انجام دهم ، و آنها مرا باد و عرق کرده اند. نمی توانم زیاد از قیمت آزاد شکایت کنم. از همه مهمتر ، یوگا با Adrienne باعث شد که در داخل احساس مرگ کمتری کنم.

برای مقایسه ویدیوهای تمرینی رایگان YouTube با تجربه پولی ، در Peloton و Apple Fitness Plus در Apple TV مشترک شدم. من طی دو ماه گذشته با استفاده از هر دو محصول آموزش دیده ام.

Peloton و Apple Fitness Plus با بسیاری از مشکلاتی که محتوای تمرینات رایگان را آزار می دهد ، حل شده اند.

در ابتدا ، این آموزشها با توجه به نوع آموزش ، از جمله یوگا ، تمرینات قدرتی و هسته ای و سپس بر اساس دشواری یا مدت زمان آموزش ، در گروه ها سازمان یافته بودند. مدتی طول کشید تا یک تمرین را انتخاب کنید.

هم در Peloton و هم در Apple Fitness Plus ، کیفیت فیلم و صدا کاملاً واضح بود و آموزش از زوایای مختلف فیلمبرداری شد تا ببیند مدرسان چه کاری انجام می دهند. امتیاز Fitness Plus این بود که ضربان قلب و کالری سوزانده شده من در Apple Watch و صفحه تلویزیون نشان داده می شود.

به طور خلاصه ، پرداخت هزینه این اشتراک ها سهولت و راحتی را فراهم می کند و منجر به یک تمرین لذت بخش تر می شود. من به این نتیجه رسیده ام که قیمت فیلم های Peloton ماهیانه 13 دلار است. و ماهیانه 10 دلار برای Apple Fitness Plus معقول است ، اما فقط اگر از قبل اپل واچ و آیفون داشته باشید.

بنابراین در مورد تجهیزات ورزشی مانند دوچرخه های چرخشی چطور؟ اگر می خواهید از پیچیدگی های فنی Peloton استفاده کنید اما نمی خواهید برای تجهیزات هزینه کنید ، دو روش اصلی وجود دارد.

برای انتخاب ارزان ترین مسیر ، می توانید از دوچرخه ای که در حال حاضر دارید استفاده کنید. این جایی است که سازندگان خانه می توانند به ویژه حیله گر و باهوش باشند.

عمر سلطان ، مدیر شرکت شبکه سیسکو را در نظر بگیرید. او دوچرخه جاده ای خود را با چندین مورد اضافی اصلاح کرد: یک مربی دوچرخه که چرخ عقب و قاب دوچرخه را تهیه می کرد و تقریباً 100 دلار هزینه داشت. سنسور ریتم Wahoo با قیمت 40 دلار ، که سرعت خروجی و چرخش را ردیابی می کند و داده ها را به تلفن هوشمند منتقل می کند. و یک ضربان قلب که به دور قفسه سینه او پیچیده می شود ، مانند 90 دلاری Polar H10. سپس او از یک دستگاه جریان برای پیگیری کلاسهای Peloton در تلویزیون خود استفاده می کند.

آقای سلطان گفت: “تنظیمات انجام شده توسط خودتان 80 درصد راه رسیدن به گلدان است.”

گزینه گرانتر این بود که یک دوچرخه ورزشی داخل سالن بخرید و از رایانه لوحی یا تلفن برای پخش جریانی دوچرخه سواری از طریق YouTube یا برنامه Peloton استفاده کنید ، همانطور که خانم ویتنی این کار را کرد. به عنوان مثال ، IC7.9 700 دلاری شامل یک سنسور ریتم و یک نگهدارنده برای رایانه لوحی شما است. سپس می توانید یک مانیتور ضربان قلب و یک جفت کفش دوچرخه سواری داخل سالن را با قیمت 100 دلار خریداری کنید که به پدال متصل می شوند.

اما اگر از دوچرخه خود یا یک دوچرخه چرخشی اصلاح شده استفاده کنید و برنامه Peloton را امتحان کنید ، نمی توانید در اصطلاح برنامه صفحه شرکت کنید ، که نمودار پیشرفت شما نسبت به سایر کاربران Peloton به صورت آنلاین را نشان می دهد.

با استفاده از دوچرخه DIY ، فهمیدن نحوه تغییر دنده برای شبیه سازی هنگامی که مربی شما به شما می گوید مقاومت خود را افزایش دهید ، دشوار خواهد بود – مانند زمانی که تظاهر می کنید از تپه بالا می روید.

نیکول اودیا ، یک پرستار تمرین دهنده شیکاگو که یک دوچرخه داخلی با کیفیت بالا را تغییر داده است ، Keizer M3i ، گفت که او دارای مزایای بزرگی در نحوه انجام کار خود است. او با استفاده از آیپد شخصی خود ، انعطاف پذیری در انتخاب هر برنامه تناسب اندام مورد نظر خود مانند Zwift و mPaceLine را دارد. این امر همچنین به وی این آزادی را داد که دوچرخه خود را سفارشی کند ، بنابراین وی جای رکاب های بهتر را گرفت.

وی به Peloton گفت: “من نمی خواستم در سكوی آنها حبس شوم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *