چگونه قبل از نقل مکان خانه جدید خود را تزئین کنیم


انتقال به یک بیماری همه گیر چالش های خاصی دارد – به خصوص اگر مکان جدید شما در سراسر کشور باشد و برای تنظیم تدریجی امور نتوانید چندین بار مراجعه کنید. و خرید مبلمان در فروشگاه های شلوغ برای برخی از افراد دشوار است ، در حالی که واکسن های Covid-19 هنوز توزیع می شوند.

اگر قصد جابجایی دارید ، می توانید کارهای مقدماتی زیادی انجام دهید تا در نهایت بسته بندی و تزئینات نرمتر شود. (و اگر قبلاً برای عکسبرداری و اندازه گیری از خانه جدید خود بازدید کرده اید ، از این اطلاعات استفاده کنید.) با استفاده از مدل های سه بعدی و برنامه های واقعیت افزوده ، می توانید اتاق های خود را مرتب کنید ، یک رنگبندی انتخاب کنید و حتی مبلمان مجازی نمونه را نیز انتخاب کنید. در اینجا یک راهنما است.

اگر نقشه های مفصلی از یک آژانس املاک یا دلال ندارید و فرصت بازدید از خانه جدید خود را دارید ، خودتان این کار را انجام دهید. نوار و نوت بوک کارآمد و ارزان هستند ، اما شما باید بتوانید با تلفن هوشمند خود اعداد تقریبی را بدست آورید.

برنامه Measure اپل برای iOS و برنامه Measure Google برای اندروید از دوربین تلفن و فناوری واقعیت افزوده برای محاسبه مسافت استفاده می کنند ، بنابراین تعداد اتاق ، ارتفاع سقف ، پنجره ها و درها را در نظر بگیرید. (نور کم و عوامل دیگر روی دقت تأثیر می گذارند ، اما شما اغلب می توانید یک ایده کلی از فضا داشته باشید.)

اعتبار …گوگل ؛ سیب

برنامه های اسکن اتاق که بعضی اوقات توسط پیمانکاران استفاده می شود ، گزینه دیگری است. فقط دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید و دستگاه خود را برای گرفتن ابعاد اتاق و ایجاد یک نقشه طبقه حرکت دهید. AR Plan 3D برای Android و iOS (8 دلار برای استفاده بدون تبلیغات) یکی از این برنامه ها است و همچنین Magicplan با 10 دلار در ماه. 8.50 دلار RoomScan Pro برای iPhone و iPad یک برنامه مشابه است.

اعتبار …مجیک پلان

اگر در حال انتقال به آپارتمان هستید ، از پله ها ، راهروها ، آسانسورها و درهای اصلی ساختمان اندازه گیری های بیشتری انجام دهید. شما نمی خواهید در یک روز متحرک بدانید که مبل بسیار بلند یا میز اسنوکر شما نمی تواند چرخش پله ها را ایجاد کند یا از در وارد شود.

پس از انجام تمام اندازه گیری ها ، نقشه های اتاق هر اتاق را ایجاد کنید تا بتوانید بفهمید که مبلمان شما به کجا می رود. حتی اگر اندازه گیری دقیق نداشته باشید ، باز هم می توانید یک طرح نادرست ایجاد کنید. یکی از راه های تجسم فضای خود (و چیزهای موجود در آن) استفاده از یک برنامه طراحی خانه با نماهای 2 و 3 بعدی است.

Home Design 3D یا Planner 5D (هر دو برای Android و iOS در دسترس هستند ؛ نسخه های پولی با قیمت 7 دلار شروع می شوند) دو برنامه کاربردی آسان در این گروه هستند. بعد از روشن شدن ابعاد اتاق ، از ابزار برنامه برای تزئین آن استفاده کنید و با ضربه زدن ، کشیدن و انداختن آن را با مبلمان مجازی پر کنید.

اعتبار …گلایدر 5 بعدی

برخی از کاربردهای کف به شما امکان رنگ آمیزی دیوارها را می دهند ، اما چندین تولید کننده رنگ برنامه ها و ابزارهای خاص خود را برای انتخاب آنلاین رنگ دارند. برنامه نمونه کارها رنگ بنجامین مور و تجسم گر ColorSnap شروین-ویلیامز با رنگ های مارک دار خود ارائه می شوند ، در حالی که برنامه ProjectColor Home Depot رنگ های Behr و Glidden را نمایش می دهد. (همه برنامه ها برای Android و iOS موجود است.)

بسیاری از این برنامه ها به همان روش کار می کنند: شما دوربین را به سمت دیوار هدایت می کنید یا عکسی از اتاق را بارگذاری می کنید و سپس یک سری نمونه رنگی را لمس می کنید تا زمانی که یکی از موارد مناسب خود را پیدا کنید.

برنامه های طراحی می توانند به شما ایده دهند که رنگ ها در فضای شما چگونه به نظر می رسند ، اما عواملی مانند صفحه نمایش گوشی هوشمند و نور اتاق می توانند در شکل نهایی تأثیر بگذارند. هنوز هم ، اگر می خواهید تصمیم بگیرید که آیا دیوارهای آشپزخانه باید از رنگ سبز نرم یا آبی آسمانی یوتا باشد ، رنگ دیجیتال محدود کردن طرح رنگ را بسیار آسان تر می کند.

بسیاری از برنامه های سه بعدی مدل مبلمان موجود را ارائه می دهند تا بتوانید عملاً تزئین کنید ، اما اگر بخواهید چیزهای واقعی را ببینید که در واقع می توانید بخرید چه می کنید؟ در بعضی از برنامه ها می توانید. به عنوان مثال برنامه ریز اتاق ، از نسخه های مجازی مبلمان Ikea مرتبط با فهرست واقعی استفاده می کند. این برنامه ایجاد طرح های اتاق دو بعدی و سه بعدی را آسان می کند ، اما بخاطر داشته باشید که این نرم افزار بیش از یک گیگابایت فضای دستگاه Android یا iOS شما را اشغال می کند. اشتراک ها از 5 دلار در هفته شروع می شود.

اعتبار …Wayfair

اما در برنامه فروشگاه مبلمان مورد علاقه خود گیر کنید ، زیرا اکنون بسیاری از آنها به شما امکان می دهند تصاویر دیجیتالی موردی را در خانه خود قرار دهید که می توانید از طریق دوربین تلفن خود مشاهده کنید. برنامه رایگان Ikea Place برای iOS شامل نمونه مبلمان مجازی و همچنین برنامه Wayfair رایگان برای Android و iOS است.

اعتبار …آمازون

برنامه های Houzz و Build With Ferguson محصولات متنوعی را به صورت دو بعدی یا واقعیت افزوده نشان می دهند و برنامه آمازون از ویژگی View in Your Room برخوردار است. نتایج شما با این برنامه ها ممکن است به نظر یک جلوه ویژه یکپارچه هالیوود نرسد ، اما نتیجه می گیرید مقداری ایده ای از اینکه این صندلی ممکن است در گوشه ای چه شکلی داشته باشد که بعد از حرکت می توانید سرانجام بنشینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *