نحوه استفاده از اینستاگرام برای برنامه ریزی عروسی خود


آندره پیتر كمبل ، طراح عروسی و بنیانگذار Pantora Bridal ، یك برند عروس مستقر در بروكلین كه در فروش لباس عروس كه انواع مختلف بدن و رنگ پوست را تكمیل می كند ، تخصص دارد ، گفت كه حساب اینستاگرام شركت وی “به ما اجازه می دهد عروسها را قبل ، بعد و بعد جشن بگیریم. در عروسی هایشان “، به اشتراک گذاری عکس هایی از عروس های لباس عروس تاجر.

پروفایل اینستاگرام کریس و روت اشمید می تواند بهترین درمان برای یک مورد علاقه باشد. محل استقرار عکاسان عروسی این زوج در مایورکا ، اسپانیا است. آنها عکسهای زیبایی را از عروسی هایی که در همه جای دنیا گرفته می شود ، منتشر می کنند. آنها می گویند اینستاگرام به آنها در جذب مشتری کمک کرده است. آقای اشمید گفت: “تقریباً همه زوج های ما ما را از طریق اینستاگرام پیدا کردند و بیشتر آنها سال ها ما را دنبال کردند.”

سعید بابائیان ، رئیس Empty Vase ، یک شرکت گل لوکس در غرب هالیوود ، کالیفرنیا ، گفت که شرکت وی با استفاده از اینستاگرام چه نوع طرح های گل را در مشتریان طنین انداز می کند. آقای بابائیان گفت: “اشتیاق ما به گل همیشه در فضای ما احساس می شد و اینستاگرام به ما فرصت خوبی برای به اشتراک گذاشتن آنلاین آن را داده است.”

کرستن اوت پالادینو گفت: این حساب اینستاگرام ، که عکس هایی از پیشنهادات ، عروسی ها و ماه های عسل LGBTQ + را ارسال می کند ، “به ما کمک می کند تا به وظیفه خود که نشان دادن عشق LGBTQ + به روشی اصیل و اثبات ارزش و اعتبار آن است ، وفادار بمانیم.” ، سردبیر و بنیانگذار وب سایت Equally Wed.

عروسها می توانند از این مدل Instagram از Beauty Asylum Hair & Makeup ، شرکتی مستقر در شارلوت ، کارولینای شمالی ، برای آرایش و آرایش مو و آرایش خود استفاده کنند. جسیکا لاینز ، مالک شرکت.

ناتالیا اوتالورا ، بنیانگذار Papel & Company ، یک شرکت لوازم التحریر عروسی بوتیک مستقر در ساحل Hallandale ، فلوریدا ، از اینستاگرام برای نشان دادن روش طراحی خود استفاده کرد که شامل استفاده از دستگاه های چاپ از اوایل دهه 1900 است. خانم اوتالورا گفت: “محصول ما نه تنها از نظر زیبایی شناسی منحصر به فرد است ، بلکه شامل بسیاری از فرایندها است که به راحتی با تصاویر یا فیلم ها قابل توضیح است.”

همچنان به دنبال پوشش مد و سبک زندگی ما در فیس بوک باشید (سبک ها و عشق مدرن)، توییترسبک ها، روش و مراسم عروسی) و اینستاگرام.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *