این مغز Peloton شماست


قبل از اینکه با کودی ریگسبی آشنا شوم ، فکر می کردم Peloton ، شرکت بورژوایی ارگومتر که او را استخدام کرد ، نسبت به فرقه تکنیک مذهبی ارادت برده داری دارد. من نمی فهمیدم که این می تواند مربوط به افراد مشهور ، لوازم جانبی و بازنگری در سلسله مراتب اجتماعی در دبیرستان باشد. ناگهان برایم جالب شد. من ورزش را دوست ندارم ، بنابراین وقتی این کار را می کنم ، می خواهم مغزم تا حد ممکن احساس سرمستی کند. و بعد از ثبت نام در محاکمه رایگان 30 روزه محتوای مجازی Peloton و پریدن روی شووین غبارآلود در زیرزمین پدر همسرم ، مرا بیرون کردند.

ورود به یکی از جلسات Rigsby مانند همگام سازی با آیفون انسانی است که همیشه به سمت برخی از حواس پرتی های جدید کشیده می شود. این مرا به اندازه کافی تحریک می کند تا یکنواختی و ناراحتی ناشی از ورزش را برطرف کنم بدون اینکه من را وادار به انجام کارهای ذهنی خودم کند. Peloton به فروش دوچرخه های بسیار گران قیمت خود مشهور است ، اما برای گذراندن کلاس های آن نیازی به خرید آن نیست. مهمترین پیشنهاد شرکت موارد زیر است: آماده سازی کامل ذهن.

ورزش به عنوان سرگرمی یک نهاد آمریکایی است. رجوع کنید به: جک للان ، ریچارد سیمونز ، بزرگترین بازنده. حوزه تأثیر گوروی تناسب اندام معمولاً بر روی بدن متمرکز می شود ، و برخی از اتاق ها برای تکان دادن برای وزوزهای روانشناختی و ارزیابی موسیقی برای کمک به خود مجال دارند. اکنون Peloton ، که روزانه ده ها کلاس پخش جریانی را برگزار می کند ، ارتباط و ویژگی خاص این ژانر را معرفی کرده است. این شرکت پیاده روی هایی را با موضوع ماه تاریخ سیاه ، ماه زنان و فلسفه تلویزیون تهیه کننده تلویزیون شوندا ریمز ارائه می دهد.

در جهان گسترش یافته Peloton ، که علاوه بر کلاس های چرخشی شامل مراقبه های هدایت شده ، کشش ، تمرینات قدرتی و موارد دیگر است ، مربیان ژانرهای کوچک خود را ایجاد کرده اند. Ally Love درخشان ملکه رقص نشسته است. جس کینگ سریالی را به نام “تجربه جس کینگ” ساخته است که شامل لباس ها ، زوایای دوربین دراماتیک ، دستیار دی جی و حالات نمایشی شدید است.

و Rigsby انرژی یک مجری پادکست کثیف را دارد. در حالی که سوار می شد ، می توانست کلاس مهارت گروه های پسر غیرقابل حضور را هدایت کند (“بدون شک کوین گرمترین پسر بک استریت است”) یا از شب قبل واقعه تلویزیونی را سر و صدا می کند. یک روز بعد از مصاحبه سلطنتی اپرا ، ریگزبی کلاس خود را شروع کرد: “من در سفر برای مگان مارکل انرژی می آورم ، مگر نه؟”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *