OnePlus 9/9 Pro از طریق به روزرسانی ColorOS 11.2 در چین از دکمه Assistive Ball و Flashback بهره می برد


سری OnePlus 9 که به تازگی ایجاد شده است با ColorOS کار می کند به جای HydrogenOS به چین. در واقع ، این برند حتی دارد قول داده برای به روزرسانی دستگاه های قدیمی خود به Android Skin توسط OPPO | حالا ، چند روز پس از عرضه این تلفن های هوشمند ، این شرکت به روزرسانی ColorOS 11.2 را با بهینه سازی های بسیاری راه اندازی کرده است.

OnePlus 9 Pro

اخیرا، وان پلاس گوشی های هوشمند را با نسخه های نرم افزاری حشره دار راه اندازی می کند. با این حال ، برای اعتبار شرکت ، آن را همچنان به انتشار مجموعه های جدید با اصلاحات و بهینه سازی. اما متأسفانه به دلیل این حرکت ، اکثر دستگاه های وان پلاس همچنان دریافت می کنند اندروید 11 به روز رسانی.

ما فکر کردیم با انتخاب مارک ColorOS در چین این تغییر خواهد کرد. اما به نظر می رسد حداقل در حال حاضر چنین نیست. زیرا در حال حاضر OnePlus ColorOS 11.2 را برای OnePlus 9 و OnePlus 9 Pro با تعدادی بهینه سازی

برای مبتدیان ، به روزرسانی جدید پشتیبانی از ساعت OnePlus. علاوه بر این ، به دلایلی ، در هنگام راه اندازی ColorOS برای OnePlus ، دکمه محبوب Assistive Ball و Flashback از دست رفته بودند. بنابراین ، این دو ویژگی همچنین با بروزرسانی جدید راه را برای سری OnePlus 9 هموار می کنند.

OnePlus 9 و OnePlus 9 Pro

علاوه بر توابع فوق ، ColorOS 11.2 به روزرسانی مربوط به بهینه سازی دکمه “All Clear” در نوار اعلانات ، مصرف برق برای دوام بهتر باتری ، تجربه لمس در برخی سناریوها ، بیان نویز و رنگ در یک صحنه بسته با دوربین عقب ، تمرکز بر روی دوربین عقب است. و ثبات فیلم ، کاهش سرعت زاویه فوق العاده ، پایداری دوربین ، تجربه مقیاس گذاری دوربین ، تجربه کلی عکس و فیلم دوربین.

اخیراً ، به روزرسانی علاوه بر رفع برخی مشکلات شناخته شده برای بهبود پایداری سیستم ، بهینه سازی هایی را برای برنامه سلامت و تأخیرهای بازی آنلاین برای بهبود صافی ارائه می دهد.

آخرین به روزرسانی سیستم برای نسخه چینی وان پلاس 9 و وان پلاس 9 پرو بصورت دسته ای موجود است. این مجموعه باید در دسترس همه واحدها ، از جمله واحدهای وارد شده در روزهای آینده باشد.

متصل:

https://www.youtube.com/watch؟v=ngyc3YNVWQI

(از طریق)

همیشه اولین نفری باشید که می دانید – ما را دنبال کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *