پس از فروش رکورد فروش خودروهای الکتریکی در سه ماهه اول سال 2021 ، علامت های تسلا در سهام افزایش یافت


سهام Tesla Inc در اوایل امروز (5 آوریل 2021) پس از آنکه شرکت شاهد تحویل رکوردی خودروهای الکتریکی بود که تقاضای زیادی در سه ماهه نخست سال جاری داشت ، تقریباً 8 درصد در پیش معاملات افزایش یافت.

با توجه به الف رویترز گزارش ، سازنده محبوب الکترونیک فروش رکورد فروش در سه ماهه اول سال 2021 را گزارش کرد ، اگرچه جهان از کمبود جهانی تراشه های استفاده شده در این وسایل نقلیه رنج می برد. این خودروساز همچنین در اوایل ماه جاری اعلام کرد که با تقاضای زیاد برای کراس اوور Model Y خود در چین تقویت شده است ، که به سرعت در حال پیشرفت به ظرفیت کامل تولید در منطقه است.

نکته قابل توجه اینکه توانایی تسلا در تولید تقریباً همین تعداد خودرو در سه ماهه نخست سال جاری در مقایسه با سه ماهه چهارم “از نظر روند تولید جهانی خودروهای سبک متمایز است” ، طبق تحلیلگران JP Morgan. در سه ماهه اول ، این شرکت 184،800 وسیله نقلیه در سراسر جهان حمل کرده است که بالاتر از انتظار 177،822 دستگاه تحویل خودرو تاکنون است.

تسلا

این به نوبه خود باعث شد سهام تسلا نزدیک به 8 درصد افزایش یابد و در معاملات به 714 دلار برسد. از طرف دیگر ، وسایل نقلیه الکتریکی دیگر مانند NIO Inc و Workhorse Group نیز افزایش یافته اند. با این حال ، هر دو شرکت به ترتیب فقط 1 تا 4 درصد افزایش را گزارش کردند.

متصل:

https://www.youtube.com/watch؟v=ngyc3YNVWQI

همیشه اولین نفری باشید که می دانید – ما را دنبال کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *