نوکیا در حال راه اندازی هدست های بلوتوث T2000 و TWS ANC T3110 در هند است


نوکیا به تازگی دو محصول جدید را معرفی کرده است که ممکن است در هند باقی بمانند. این شامل هدست بلوتوث T2000 جدید و هدست True Wireless ANC T3110 است. این شرکت این دو محصول را در Flipkart ، یک وب سایت بزرگ تجارت الکترونیکی در هند راه اندازی کرده است.

هدست بلوتوث جدید T2000 توسط چیپ ست Qualcomm QCC3034 Bluetooth Audio با فناوری Qualcomm cVc Echo Cancellation و جلوگیری از نویز مجهز شده است. با این کار سر و صدا و صدا در پس زمینه به حداقل می رسد و تجربه صدا را منحرف می کنید. این بیشتر توسط فناوری صوتی Qualcomm aptX HD تکمیل می شود. هدست هدبند از پشتیبانی شارژ سریع نیز پشتیبانی می کند و به شما امکان می دهد فقط با 10 دقیقه شارژ 9 ساعت پخش داشته باشید.

هدست بی سیم Nokia True ANC T3110 از ویژگی حذف نویز فعال به همراه درجه مقاومت در برابر آب IPX7 برخوردار است. این هدست با پشتیبانی از فناوری بلوتوث 5.1 مناسب و کاربر پسند است. 5.5 ساعت (تا 4.5 ساعت با ANC روشن) پخش مداوم و 22 ساعت (18 ساعت با ANC) شارژ اضافی از طریق جعبه ارائه می دهد. هدست بلوتوث T2000 جدید با قیمت 1،999 INR (تقریباً 27 دلار) در حالی که هدست بی سیم واقعی ANC T3110 با قیمت 3999 INR (تقریباً 55 دلار) ارائه می شود. هر دو محصول صوتی از 9 آوریل 2021 در Flipkart در دسترس خواهد بود.

Canakya Gupta ، معاون رئیس جمهور – مارک های خصوصی ، Flipkart ، گفت که “ما به عنوان یک بازار داخلی ، مورد توجه مشتریان قرار می گیریم و نیازهای متنوع آنها را با محصولات مربوطه برآورده می کنیم. ما خوشحالیم که دو پیشنهاد جدید از طرف نوکیا در زمینه دستگاه های صوتی ارائه می دهیم ، زیرا این گروه تقاضا و رشد زیادی دارد. همچنین به ما امکان می دهد از نیازهای حرفه ای ، شخصی و اوقات فراغت مصرف کنندگان مراقبت کنیم. این دستگاه های صوتی کاملاً جدید دسترسی یکپارچه به انتظارات صوتی با کیفیت بالا را فراهم می کنند. “

متصل:

https://www.youtube.com/watch؟v=5iUdhgqCV_E

همیشه اولین نفری باشید که می دانید – ما را دنبال کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *