طرح ادعایی آیفون 13 اپل با موقعیت های جدید دوربین و هدست ، سهم کمتری را نشان می دهد


به تازگی تصاویر جدیدی در اینترنت ظاهر شده است ، که به وضوح نمونه ای برای نسل بعدی آیفون 13 اپل است. این مدل نشان داد که شکاف جلو کوچکتر خواهد بود و موقعیت های جدیدی برای گوشی و دوربین جلو خواهد داشت.

با توجه به تصاویر به اشتراک گذاشته شده توسط MacOtakara (از طریق MacRumors) ، آیفون 13 پرو از غول مستقر در کوپرتینو دارای صفحه نمایش 6.1 اینچی خواهد بود. به طور کلی ، دستگاه با حداقل تغییرات در قسمت جلو ، از جمله گوشی منتقل شده و دوربین سلفی ، وارد بازار خواهد شد. با این حال ، این تغییرات مطابق با نشت ها و گزارش های قبلی است که طراحی مشابهی را نشان داده اند. علاوه بر این ، طرح ادعا شده آیفون 13 پرو براساس نقشه های منقضی شده طراحی شده است که بین تولید کنندگان موارد توزیع می شود.

برای کسانی که آگاهی ندارند ، تولیدکنندگان کیس معمولا قبل از عرضه واقعی تلفن های هوشمند از ماکت استفاده می کنند. گزارش های قبلی همچنین نشان می دهد که شیشه بریده شده برای آیفون 13 همچنین دارای یک دوربین واقع در سمت چپ شکاف است. MacOtaka همچنین ابعاد خاص آیفون 13 پرو آینده را به اشتراک گذاشت. در مقایسه با آیفون 12 پرو ، این طرح نشان می دهد که نسخه جدیدتر دارای قد 5.35 میلی متر بیش از 5.30 میلی متر از 12 پرو است ، اما عرض آن 26.8 میلی متر نسبت به 13 پرو بیش از 34.83 میلی متر قبلی است.

سیب

متأسفانه ، این هنوز یک گزارش تأیید نشده است ، بنابراین در حال حاضر ، آن را با کمی نمک مصرف کنید. در حال حاضر ، ما هیچ راهی برای تأیید خبر یا جزئیات دقیق تر تنظیمات آیفون 13 اپل نداریم. بنابراین برای به روزرسانی های بیشتر با ما همراه باشید.

متصل:

https://www.youtube.com/watch؟v=ngyc3YNVWQI

همیشه اولین نفری باشید که می دانید – ما را دنبال کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *