سامسونگ نسخه رنگی Mystic Navy از Galaxy Tab S7، S7 + را در کره جنوبی ارائه می دهد


شش ماه پس از اعلام رسمی ، سامسونگ گزینه های جدید ذخیره سازی رنگ را در سری Galaxy Tab S7 معرفی کرده است. نسخه های جدید در اروپا ، ایالات متحده و بعداً در کشورهایی مانند هند آغاز به کار کردند. اکنون سرانجام به کشور اصلی سامسونگ ، کره جنوبی می رسد.

مصرف کنندگان در کره جنوبی می توانند نسخه رنگی جدید Mystic Navy را در Galaxy Tab S7 و Galaxy Tab S7 + از 8 آوریل در فروشگاه های آفلاین و آنلاین خریداری کنند. این دستگاه ها همچنین در یک گزینه ذخیره سازی جدید 12 گیگابایتی رم و 512 گیگابایت در دسترس خواهند بود.

قیمت ها را می توانید در زیر مشاهده کنید:

 • Galaxy Tab S7 (Mystic Navy Color)
  • Wi-Fi – 10،499،400 KRW (930 دلار)
  • LTE – 11،495،500 KRW (1019 دلار)
 • Galaxy Tab S7 + (Mystic Navy Color)
  • Wi-Fi – 12،95،985 KRW (1،149 دلار)
  • LTE – KRW 13.99،920 (1240 دلار)
  • 5G – 14.99،300 KRW (1329 دلار)

اگر بی تاب باشید ، می توانید نسخه های جدید را از 6 آوریل دریافت کنید ، یعنی. فردا در فروشگاه های آفلاین مانند Coupang ، ELand ، HiMart ، WeMakePrice ، EMart ، Samsung Digital Plaza در سراسر کشور. سامسونگ همچنین پیشنهادات هیجان انگیزی را برای خریداران نسخه رنگی جدید Mystic Navy ارائه می دهد.

اگر این گزینه ها را قبل از 31 مه خریداری کنید ، می توانید یک کتاب اصلی و یک سری محدود Monami S Pen را به عنوان یک بسته تهیه کنید. علاوه بر این ، سامسونگ به شما تخفیف 50 درصدی و کاور صفحه کلید اصلی را می دهد.

علاوه بر هدایای رایگان ، سامسونگ همچنین شامل یک برنامه 6 ماهه Samsung Care + ، یک حق بیمه 6 ماهه برای YouTube و یک کارت کتابخانه Millie 3 ماهه است.

اگر این کافی نباشد ، 3000 کاربر اول که Galaxy Tab S7 یا S7 + را از وب سایت فروشگاه سامسونگ الکترونیک / گلکسی پردیس خریداری می کنند ، کیسه ای با آرم آدیداس ، کوپن خرید کفش های کتانی و برچسب های دیزنی آدیداس استن اسمیت دریافت می کنند.

با این راه اندازی ، سری Galaxy Tab S7 در چهار رنگ – Black Mystic، Mystic Bronze، Mystic Navy و Mystic Silver – در کره جنوبی در دسترس خواهد بود.

متصل:

https://www.youtube.com/watch؟v=Na_r-fizDhA

همیشه اولین نفری باشید که می دانید – ما را دنبال کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *