از هر چهار نفر یک نفر برای کمک به خانواده و دوستان خود قفل ثروت را باز می کند


صاحبان خانه های مسن از طریق برنامه های انتشار سهام ، در سال 2018 قفل 3.6 میلیارد پوند از املاک خود را باز کردند و بیش از یک چهارم آنها از درآمد خود برای کمک به خانواده یا دوستانشان استفاده کردند.

آزاد کردن سهام ، همانطور که از نامش پیداست ، شامل آزاد شدن بخشی از حقوق صاحبان سهام شما در خانه است. مبلغ آزاد شده بعلاوه سود متعلق به گذشت زمان ، به جای پرداخت مقداری که وام خود را به تدریج پرداخت کرده اید ، فقط در هنگام مردن یا مراقبت طولانی مدت پرداخت می شود.

طبق گزارش سالانه Key Monitor در سال 2018 ، فروش برنامه های انتشار سهام 21٪ از 38955 به 47،081 افزایش یافته است. وام جدید در سال گذشته 19٪ از 3.01 میلیارد پوند انگلیس در 2017 به 3.6 میلیارد پوند انگلیس در 2018 افزایش یافته است. متوسط ​​مقدار منتشر شده سال گذشته 76،473 پوند انگلیس بود که کمی کمتر از 77،380 پوند انگلیس در سال 2017 بود.

یک مطالعه جداگانه توسط شورای معافیت سهام ، نهاد تجاری بخش آزادسازی سهام ، نشان داد که صاحبان خانه در سه ماه گذشته سال گذشته هر ثانیه 136 پوند آزاد می کنند.

شورا گفت که محبوبیت فزاینده فروش سهام با دامنه وسیعی از گزینه های انعطاف پذیر کالای موجود مانند توانایی صاحبان خانه برای دریافت درآمد منظم ماهانه یا پرداخت سود هر ماه به جای اینکه با گذشت زمان کاهش یابد ، تقویت شد.

دلایل اینکه مردم سرمایه خود را آزاد کنند

به گفته Key’s Market Monitor ، محبوب ترین استفاده از انتشار سهام ایجاد بهبود در خانه یا باغ است ، به همین دلیل 64٪ قفل بخشی از ثروت خود را باز می کند.

یک سوم (33٪) برای تعطیلات از انتشار سهام استفاده می کنند ، در حالی که 31٪ از درآمد برای پرداخت بدهی ها مانند وام ها و کارت های اعتباری استفاده می کنند. بیش از یک چهار نفر (27٪) برای درمان خانواده یا دوستان خود سرمایه جمع کردند ، در حالی که این میزان در سال 2017 از 24٪ بود.

ویل هیل ، مدیر عامل شرکت Key ، گفت: “افزایش کمک های مالی مزایای مزایای نسلی برای خانواده های دارای پول استفاده شده برای پرداخت بدهی ها ، تأمین هزینه های دانشگاه و پرداخت سپرده ها و عروسی های مسکن را تأکید می کند. حتی استفاده از معافیت های سرمایه ای برای تأمین مالی خانه و باغ به نفع خانواده ها است زیرا به افراد کمک می کند تا خانه خود را از کهولت سن “محافظت” کنند و ثروت خود را برای خانواده حفظ کنند.

وی افزود: با این وجود بدهی همچنان مشكل اساسی برخی از بازنشستگان است و بخش قابل توجهی از آنها به انتشار سهام برای پاك كردن كارتهای اعتباری و وامها و همچنین بازپرداخت وامها متكی هستند.

به دنبال مشاوره تخصصی باشید

معافیت از سرمایه برای همه مناسب نخواهد بود ، بنابراین اگر می خواهید قفل بخشی از ثروت خود را باز کنید ، همیشه ابتدا به دنبال مشاوره مالی حرفه ای باشید.

لازم به یادآوری است که آزاد کردن سرمایه از خانه شما ممکن است در استحقاق شما در برخی مزایای دولتی تأثیر بگذارد و همچنین ارزش هر ارثی را که قصد دارید به عزیزانتان بسپارید کاهش می دهد.

آقای هیل گفت: “توصیه های تخصصی خوب برای اطمینان از اینکه صاحبان خانه های مسن بیشترین بهره را از ثروت دارایی خود می برند و از آن به مناسب ترین روش برای آنها و خانواده هایشان استفاده می کنند ، کلیدی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *