آخرین به روزرسانی گلکسی نوت 20 اولترا رفع اشکال امنیتی آوریل را به همراه دارد


سامسونگ از آوریل 2021 ارسال وصله امنیتی را برای دستگاه های قابل قبول از حدود یک هفته پیش آغاز کرد. اکنون به تدریج پچ را برای دستگاه های بیشتری آزاد می کند. Galaxy Note 20 Ultra آخرین پرچمدار سامسونگ است که نسخه فعلی پشتیبانی امنیتی را دریافت کرده است.

این آخرین به روزرسانی Galaxy Note 20 Ultra چیز دیگری ندارد. این به این دلیل است که حدود دو هفته پیش یک به روزرسانی عمده برای دستگاه منتشر شده است. این ویژگی های جدیدی را به دوربین سری Galaxy S21 وارد کرده است.

آخرین به روزرسانی Galaxy Note 20 Ultra اکنون در دسترس است

نسخه میان افزار N986BXXS1DUD1 اکنون برای Galaxy Note 20 Ultra در دسترس است. تاکنون در آلمان صادر شده است. به روزرسانی باید به زودی مصرف کنندگان در بازارهای بیشتری در سراسر جهان را هدف قرار دهد.

سامسونگ هنوز محتوای وصله امنیتی را در آوریل 2021 جزئیات نداده است. انتظار داریم این اتفاق در روزهای آینده رخ دهد. در ظاهر شامل اصلاحاتی برای آسیب پذیری های امنیتی مختلف است که هم در سیستم عامل Android و هم در نرم افزار سفارشی سامسونگ وجود دارد.

این به روزرسانی در حال حاضر در آلمان در حال توزیع است ، جایی که کاربران اعلان OTA را روی تلفن خود دریافت می کنند. میان افزار به زودی از طریق پایگاه داده ما برای بارگیری در دسترس خواهد بود.


  • مدل: SM-N986B
  • ابعاد: نوار: 164.8 77 77.2 8. 8.1 میلی متر
  • نمایش دادن: 6.9 اینچ / 175.26 میلی متر AMOLED 2X پویا
  • پردازنده: اگزینوس 990
  • دوربین: 108 مگاپیکسل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *